Dlaczego my

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę

Jesteśmy producentem czapek z 35 letnim doświadczeniem. W tym czasie zdobyliśmy szeroką wiedzę nie tylko przy produkcji naszych własnych wzorów, ale również podczas różnorodnych zleceń pod indywidualny projekt Klienta. Podczas współpracy służymy radą i pomocą, a w obszarze zagadnień technologicznych dzielimy się naszą szeroką wiedzą z zakresu dziewiarstwa i produkcji czapek.

To co wyróżnia nas na rynku to bliski kontakt z naszymi Klientami i doskonała komunikacja. Wierzymy, że tylko dzięki odpowiedniej komunikacji Klient otrzyma dokładnie taki produkt jakiego oczekuje. Fakt ten potwierdzają chociażby poniższe referencje od firmy Stoprocent.

Z chęcią podejmujemy się ciekawych i nieszablonowych zleceń. To że czegoś nie ma jeszcze na rynku nie oznacza, że nie da się tego zrobić.

Korzyści ze współpracy

Jakość

Przy produkcji naszych czapek zwracamy niezwykłą uwagę na jakość. Nie tylko wewnątrz naszej firmy, ale również wśród naszych dostawców. Każda czapka jest indywidualnie sprawdzana na każdym etapie produkcji tak, aby wyeliminować wadliwe egzemplarze i dostarczyć Klientowi wyroby najlepszej jakości.

Indywidualne podejście

Każde zapytanie i projekt traktujemy indywidualnie. Jesteśmy otwarci na nowe propozycję i lubimy wyzwania. Z chęcią podejmiemy się nietypowych i innowatorskich zleceń.

Doświadczenie

Nasze doświadczenie w produkcji czapek dziewiarskich wynosi 35 lat. Mamy świadomość tego, że branża fashion zmienia się dynamicznie z roku na rok, dlatego bezustannie śledzimy najnowsze trendy.Działamy nie tylko na rynku krajowym, ale również na rynkach Europy Zachodniej, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco ze światowymi trendami.

Cierpliwość

Mamy świadomość tego, że kontakt z naszą firmą to dla niektórych pierwszy kontakt z produkcją czapek, technologią dziewiarską, a czasem pierwszy jakikolwiek kontakt z producentem odzieży, Dlatego w kontakcie z Klientem stawiamy na cierpliwość i zrozumienie oraz w przystępny sposób przekazujemy naszą widzę i doświadczenie.

Wysokogatunkowe przędze i materiały

Rynek odzieżowy staje się coraz bardziej wymagający, a Klienci oczekują najwyższej jakości i najlepszych materiałów. Podążając za trendami w naszej ofercie znajdą Państwo wyroby z wełny merino, kaszmiru, alpaki jak również z przędz bawełnianych (w tym z certyfikatem GOTS). Dla Klientów zorientowanych na kwestie środowiskowe oferujemy przędze z recyklingu posiadające certyfikaty GRS i RCS.

Co mówią nasi Klienci

Nasza grupa narciarska jest zawsze rozpoznawalna na stoku dzięki stylowym czapkom od firmy Acer. To nie tylko praktyczny gadżet, ale i doskonały sposób na promowanie naszego biura podróży wśród innych narciarzy. Zdecydowanie polecamy!

Feel The Flow
Magda Wójcicka

C

iekawe pomysły to nasze drugie imię. W 2001 roku podczas lokalnego festynu w Gałkowie wykonaliśmy rekordowy pompon z przędzy akrylowej. Waży on 25 kilogramów, a jego średnica pionowa to ok. 90 cm. Prace nad pomponem trwały 1,5 godziny.

Największy pompon na świecie