Dlaczego my

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę

Jesteśmy producentem czapek z 30 letnim doświadczeniem. W tym czasie zdobyliśmy szeroką wiedzę nie tylko przy produkcji naszych własnych wzorów, ale również podczas różnorodnych zleceń pod indywidualny projekt Klienta. Podczas współpracy służymy radą i pomocą, a w obszarze zagadnień technologicznych dzielimy się naszą szeroką wiedzą z zakresu dziewiarstwa i produkcji czapek.

To co wyróżnia nas na rynku to bliski kontakt z naszymi Klientami i doskonała komunikacja. Wierzymy, że tylko dzięki odpowiedniej komunikacji Klient otrzyma dokładnie taki produkt jakiego oczekuje. Fakt ten potwierdzają chociażby poniższe referencje od firmy Stoprocent.

Z chęcią podejmujemy się ciekawych i nieszablonowych zleceń. To że czegoś nie ma jeszcze na rynku nie oznacza, że nie da się tego zrobić.

Korzyści ze współpracy

Jakość

Przy produkcji naszych czapek zwracamy niezwykłą uwagę na jakość. Nie tylko wewnątrz naszej firmy, ale również wśród naszych dostawców. Każda czapka jest indywidualnie sprawdzana na każdym etapie produkcji tak, aby wyeliminować wadliwe egzemplarze i dostarczyć Klientowi wyroby najlepszej jakości.

Indywidualne podejście

Każde zapytanie i projekt traktujemy indywidualnie. Jesteśmy otwarci na nowe propozycję i lubimy wyzwania. Z chęcią podejmiemy się nietypowych i innowatorskich zleceń.

Doświadczenie

Nasze doświadczenie w produkcji czapek dziewiarskich wynosi 30 lat. Mamy świadomość tego, że branża fashion zmienia się dynamicznie z roku na rok, dlatego bezustannie śledzimy najnowsze trendy.

Cierpliwość

Mamy świadomość tego, że kontakt z naszą firmą to dla niektórych pierwszy kontakt z produkcją czapek, technologią dziewiarską, a czasem pierwszy jakikolwiek kontakt z producentem odzieży, Dlatego w kontakcie z Klientem stawiamy na cierpliwość i zrozumienie oraz w przystępny sposób przekazujemy naszą widzę i doświadczenie.

Małe zamówienia miminalne

Rynek odzieżowy staje się coraz bardziej rozdrobniony. W branży działają już nie tylko duże podmioty posiadające sklepy w galeriach handlowych, ale coraz częściej indywidualni projektanci sprzedający swoje produkty w internecie. Chcą sprostać wymogom rynku realizujemy również bardzo małe zamówienia – od 100 szt.

Co mówią nasi Klienci

Z całego hiphopowego, sportowego i streetwearowego serca DZIĘKUJEMY za współtworzenie najlepszej marki w Polsce, za wyrozumiałość, cierpliwość, za wierne odzwierciedlenie nietuzinkowych projektów, za bycie niezwykle ważną częścią procesu twórczego, za wiedzę, za doświadczenie, za jakość.

Stoprocent
Z okazji 15lecia marki

C

iekawe pomysły to nasze drugie imię. W 2001 roku podczas lokalnego festynu w Gałkowie wykonaliśmy rekordowy pompon z przędzy akrylowej. Waży on 25 kilogramów, a jego średnica pionowa to ok. 90 cm. Prace nad pomponem trwały 1,5 godziny.

Największy pompon na świecie